Witamy was z drugiej strony internetu

Jesteśmy radosnym małżeństwem pasjonatów obrazu 🙂 Oboje skończyliśmy studia graficzne, ale szczególnym zamiłowanie stała się fotografia. Od 10 lat mieliśmy okazję nie tylko  Przekonać się o tym możecie pisząc do nas maila lub spotykając się z nami przy pysznej kawie i ciachu. Jesteśmy szczęśliwi, że fotografując możemy pozostawić Wam coś niesamowitego. Kochamy życie i wszystkie jego aspekty.

ONA, czuła portrecistka, choć czasami odzywa się w niej wojownik – dla fantastycznego zdjęcia skłonna do poświęceń, krwi, potu i łez. Typowa romantyczka kochająca piękne chwile szczęśliwej miłości. Z radością łapie wszystkie pocałunki i te potajemne, tkliwe gesty, które pokazuje potem na zdjęciach. Absolwentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (dawniej PJWSTK) i  Akademii Filmu i Telewizji – artysta – plastyk – grafik i fototechnik. Pasji ma tak wiele, że już sama za sobą nie nadąża, ale fotografii jest najbardziej wierna i oddana.

ON, ninja reportażu. Jest wszędzie, a Ty nawet go nie zauważysz. Zawsze gotowy, uwieczniając na fotografiach najdrobniejsze detale. Dusza człowiek – poza profesjonalizmem oczaruje Was i stworzy radosną, przyjacielską atmosferę. Z nim na plenerze nie będzie się nudzić. Pasjonat fotografii reportażowej i miłośnik Photoshopa. Uwielbia filozoficzne filmy, a jednocześnie świat Marvela i mangę. Absolwent UKSW oraz WSTE w zakresie technik komputerowych.

Profesjonalne współpracujemy z wieloma firmami, dla których robimy oddzielne sesje produktowe, reportaże branżowe, sesje biznesowe dla pracowników, elementy graficzne i reklamowe oraz wiele innych . Zaufali nam m.in:

Herncisz Film Realizacja Video Śluby Fotografia WarsztatyLaptopy XNOTELogo Golgota Młodych Spotkanie OgólnopolskieDudek Adventure Wycieczki Obozy MłodzieżoweElektronika i elektromedycyna

 

Tworzymy też zdjęcia dla najbardziej znanych, międzynarodowych banków zdjęć, gdzie musieliśmy potwierdzić nasze umiejętności fotograficzne, aby móc współpracować. Zaufali nam m. in. :

Poznaj nas i porozmawiaj z nami, a na pewno zaufasz nam także i Ty 🙂

☛ Kliknij i sprawdź naszą ofertę

 

Close