makijaż idealny makijażystka wesele ślub makijaż weselny ważne informacje o makijażu makijaż weselnyDobry makijaż – wygląd czy samopoczucie?

Makijaż do ślubu, jak wiadomo, powinien podkreślać urodę Panny Młodej. Często się o tym zapomina i w zauroczeniu kopiuje make-upy wyglądające świetnie na modelkach / aktorkach. To kończy się nie rzadko wyglądem raczej sztucznym, mało efektownym czy wręcz odstraszającym.

Nie chodzi tylko o to, aby dobrze wyglądać na żywo. Jako fotografowie z doświadczeniem wiemy, że na zdjęciach pewne makijaże wyglądają lepiej. Wynika to często z samej ilości makijażu na twarzy. Przy mocniejszym świetle widać też poprawko niedoświadczonej makijażystki. Wskazany jest makijaż dość trwały, chyba że chodzi o bardzo krótką ceremonię. PANNA MŁODA MUSI SIĘ W NIM DOBRZE CZUĆ. Obiektywnie najpiękniejszy makijaż, najstaranniej wykonany, ale niesatysfakcjonujący Panny Młodej. W tym dniu nic, a już na pewno makijaż, nie powinno psuć Pannie Młodej samopoczucia. Nie odbieraj sobie pewności siebie, nawet jeżeli wyklucza to najlepszy wygląd.

Warto wcześniej przetestować też aplikacje do wirtualnego makijażu. Tańsze od wizyty na kilku próbnych makijażach (choć ich nie wyklucza). Można też pokazać makijażystce o jaki efekt końcowy Tobie chodzi.

Close